• +90-324-231-3156
  • +90-533-620-0188
  • merzeciturizm@hotmail.com

SÖMESTRE ATABAY TERMAL KAPLICA

  • Süre: 3 GECE 4 GÜN
  • Fiyat: 950TL

31 OCAK- 3 ŞUBAT
3 ŞUBAT -6 ŞUBAT

MERSİN’DEN HAREKET  SOLİ CENTER 08:00

KISA MOLALARLA  NEVŞEHİR İLİNİN İLÇESİ OLAN KOZAKLI’DA 3 GECE KONAKLAYACAĞIMIZ ATABAY TERMAL OTEL ULAŞIM. ODA DAĞILIMI SONRASINDA OTELDEN AYRILACAĞIMIZ GÜNE KADAR OTELİMİZİN  TERMAL İMKANLARINDAN YARARLANIYORUZ. ÇIKIŞ GÜNÜ ÖĞLEN SAATLERİNDE OTELDEN BAGAJLARIMIZ İLE AYRILIYORUZ.  AYNI GÜNÜN AKŞAMI MERSİNE DÖNÜŞ.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER : ULAŞIM, 3 GECE KONAKLAMA, OTELDE ALINACAK AKŞAM YEMEKLERİ VE KAHVALTILAR.

950 TL
0533 620 01 88 – 0324 231 31 56

 

 

 

 


OTEL HAKKINDA

Sağlıklı yaşam, şifa ve tatil amacıyla geldiğiniz “Nevşehir’in Termal bölgesi” unvanına sahip güzel ilçemiz Kozaklı ´da;

12 yıldır sektörde hizmet veren Kaplıca, SPA ve Sosyal tesisleri bünyesinde bulunduran Atabay Termal Otelimiz yenilenen yönetim ve vizyon doğrultusunda hizmete açılarak konuklarımızın beğenisine sunulmuştur.

Termal otellerde yaşanmış misafir beğenileri ve beklentileri dikkate alınarak özenle tasarlanan, ´huzur ve şifanın buluştuğu Atabay Termal Otel Kozaklı ilçesi Kaplıca caddesinde konumlanmıştır. Konum itibariyle; Şehrin merkezinde olup Kayseri ve Kapadokya havaalanlarına 75 km mesafededir. Bölge merkezi konumda olup Kayseri, Kırşehir, Yozgat, Aksaray illerine 1 saatlik mesafededir.

Otelimiz Turizm ve Sağlık Bakanlığı tarafından hizmet niteliklerimiz ve hijyen koşullarımız sıklıkla denetlenmektedir. İşletmemiz Turizm Bakanlığı tarafından verilmiş **** 4yıldızlı Turizm işletme belgesine ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından verilmiş Kaplıca işletme belgesine sahiptir.

Amacımız termal tatilinizde sağlıklı yaşam ihtiyaçlarınızda ilk tercihiz olabilmektir. Dinlenmek için sessizlik, rahatınız için konfor, yorulmamanız için hizmet alanlarımıza kolay ulaşım, Lezzetini unutamayacağınız zengin ve lezzetli bir mutfak, Düğün-eğitim -seminer ihtiyaçlarınız için Balo ve toplantı salonlarımız ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanıp siz değerli misafirlerimiz hizmetine sunuluştur.


 

 

 

 

 

Tags: