• +90-324-231-3156
  • +90-533-620-0188
  • merzeciturizm@hotmail.com

DOĞU KARADENİZ (KISA PAKET)

  • Süre: 2 GECE 3 GÜN
  • Fiyat: 1750 TL

DOĞU KARADENİZ KÜLTÜR TURU
23-24-25-26 HAZİRAN 2022

23 HAZİRAN 2022 PERŞEMBE
SAAT 17.00 SOLİ CENTER 17.40 ESKİ STADYUM HAREKET
24 HAZİRAN 2022 CUMA
KISA MOLALAR İLE NİĞDE-KAYSERİ-SİVAS-REFAHİYE ÜZERİNDEN ZİGANA YAYLASINA ULAŞIM. ZİGANA GEÇİDİNDE FOTOGRAF MOLASI. KAHVALTI MOLASI SONRASI SÜMELA MANASTIRI GEZİSİ İÇİN ALTINDERE VADİSİNE GEÇİŞ. MİNİBÜSLER İLE MANASTIR GİRİŞ NOKTASINA ULAŞIM. KISA BİR YÜRÜYÜŞ İLE ULAŞILAN MANASTIR ANLATIMLI GEZİSİ. ARDINDAN KARADENİZ OTOYOLU İLE OF İLÇESİ VE ÇAYKARA UZUNGÖL’E ULAŞIM. ÖĞLE YEMEĞİ VE GÖL ETRAFINDA YÜRÜYÜŞ VE SERBEST ZAMAN. AKŞAM ÜZERİ HOPA’YA HEREKET, OTELE YERLEŞME, AKŞAM YEMEĞİ VE 1.GECE KONAKLAMASI.
25 HAZİRAN 2022 CUMARTESİ
ERKEN UYANDIRMA, KAHVALTI SONRASI OTOBÜSÜMÜZ İLE SARP SINIR KAPISINA HAREKET. GÜMRÜK İŞLEMLERİ, DÖVİZ ALIMI VE GÜRCİSTAN ACARA BÖLGESİNE GEÇİŞ : GONİO KALESİ, ORTA CAMİ, NİKOLAUS KİLİSESİ, AVRUPA MEYDANI, MEDEA ANITI, ALİ VE NİNO, ALFABE ANITI, PİAZZA, POSEİDON ÇEŞMESİ GEZİLERİ (EKSTRA). AKŞAM SAATLERİNDE AYNI ŞEKİLDE GÜMRÜK İŞLEMLERİ VE ÜLKEYE DÖNÜŞ, OTELİMİZE GEÇŞ, AKŞAM YEMEĞİ VE 2.GECE KONAKLAMASI.
26 HAZİRAN 2022 PAZAR
UYANDIRMA, KAHVALTI SONRASI YAYLALAR GÜNÜMÜZDE : MİNİBÜSLER İLE ZİLKALE, PALOVİT ŞELALESİ, GELİN TÜLÜ, KALEGON GEZİLERİ. ÖĞLE YEMEĞİ SONRASI YOĞUN AĞAÇLIK ALANDAN SONRA DAHA YUKARILARA ÇIKARAK BÖLGENİN HAKİM TEPELERİNDEN BİRİNE KONUŞLANMIŞ HUSER YAYLASINA ULAŞIM. BULUT DENİZİ OLARAK ADLANDIRILAN SİS OLUŞUMUNU İZLEME SONRASI GELİŞ YOLUNU TAKİP EDEREK MERSİN’E HAREKET. ERTESİ GÜN SABAH SAATLERİNDE MERSİN’E ULAŞIM.
1750 TL
FİYATA DAHİL HİZMETLER
ULAŞIM, REHBERLİK, 2 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA, SEYAHAT SİGORTASI VE ARAÇ İÇİ İKRAMLAR.
EKSTRA HİZMETLER
İLK GÜN KAHVALTI, ÖĞLE YEMEKLERİ, OTELDE ALINACAK İÇECEKLER, MİNİBÜS ÜCRETLERİ (BATUM–PALOVİT-SÜMELA MANASTIRI TURU) , ÖREN YERİ GİRİŞLERİ, YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (150TL), ZİPLİNE, SALINCAK ÜCRETLERİ, KİŞİSEL HARCAMALAR

*İKLİM VE YOL ŞARTLARI SEBEBİ İLE TUR REHBERİ PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.
*BATUM GEZİSİ İÇİN YENİ KİMLİK, AŞI KARTI YA DA SON 72 SAATTE ALINMIŞ PCR TESTİ GEREKLİDİR. 18 YAŞ ALTI KATILIMCILARIN HER İKİ EBEVEYNİ YANINDA GİRİŞİ MÜMKÜNDÜR. EKSİKLİK HALİNDE NOTER ONAYLI MUVAFAKATNAME GEREKLİDİR.

 

Tags:

Leave a Reply