• +90-324-231-3156
  • +90-533-620-0188
  • merzeciturizm@hotmail.com

Çölün Mücevheri DUBAI

  • Süre: 24-28 Ocak 2020
  • Fiyat: 799 €

Adana’dan PEGASUS Hava Yolları ile

 

Çölün Mücevheri

DUBAI

Tüm Turlar Dâhil!

18 KASIM 2019’a Kadar

Erken Rezervasyonda Kişi Başı 100 Euro indirim!

  1. GÜN / 24 OCAK CUMA -25 OCAK CUMARTESİ                         ADANA – İSTANBUL – DUBAİ

Cuma günü öğleden sonra saat 14.00’de Adana Havalimanı DIŞ HATLAR terminalinde MERZECİ TUR yetkilisi ile buluşma. Bilet, bagaj işlemlerimizin ardından Pegasus Havayolları PC2091 sefer sayılı uçağı ile 16.10’da İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına hareket, 17.40’ta İstanbul’a varış ve pasaport işlemlerimizin ardından Pegasus Havayolları PC746 sefer sayılı uçağı ile 20.40’ta Sharjah’a hareket. (ertesi gün 25 Ocak Cumartesi ) Yerel saat ile 02.05’de Sharjah’a varışımızı takiben bizleri bekleyen aracımız ile Dubai’deki otelimize transfer. Geceleme 4* otelimizde.

 

  1. GÜN / 25 OCAK CUMARTESİ                                                                                 DUBAİ

Sabah kahvaltısının ardından Dubai şehir turumuza başlıyoruz. Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi de denilen Şeyh Zayed Caddesi, Souk Medinat, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Mall of Emirates; Alışveriş, Eğlence ve Kayak Merkezi, Jumeirah, Palmiye Adası görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer dinlenmeniz için serbest zaman. Öğleden sonra Dünya’nın en yüksek binası olan Burj Khalifa’da fotoğraf molası veriyoruz. Ardından dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Dubai Mall’u ziyaret ediyoruz. Harika bir gösteri olan Işık ve ses gösterisi içeren Fountain Show’u izledikten sonra alışveriş ve çevre gezisi için serbest zamanımızın ardından Dubai’yi Akşam Yemekli Tekne Turu. Gezilerimizin ardından otelimize transfer. Geceleme Dubai’de otelimizde.

 

  1. GÜN / 26 OCAK PAZAR                                                                     DUBAİ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Öğle yemeğini aperatiflerle geçiştirmenizi tavsiye ederiz. Öğleden sonra; Çöl Safari Turuna çıkıyor ve yıllar geçse de hafızalarınızdan çıkmayacak harika bir gezi deneyimliyoruz. Saat 14:00’de otelden 4×4 jiplerle alınıyoruz, çöle kadar otoyoldan gidip çöle varışımızda kısa bir mola veriyoruz. Ardından MACERA BAŞLIYOR. Gün batımı eşliğinde fotoğraf molası veriyoruz. Çöldeki Bedevi kampına hareket. Burada düzenlenecek olan eğlence eşliğinde, açık büfe akşam yemeği & barbekü, Hint kınası, deve gezintisi, nargile ve otantik Arap kıyafetleri ile Bedevi hayatını görecek ve fotoğraflayacağız. Gezimizin ardından otelimize transfer. Geceleme Dubai’de otelimizde.

 

  1. GÜN / 27 OCAK PAZARTESİ – 28 OCAK SALI                    DUBAİ-ABU DHABİ-İSTANBUL-ADANA

Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Öğlen civarı rehberinizin belirleyeceği saatte buluşup  Abu Dhabi Turu & Yas Island & Ferrari World turumuzda 7 Emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabi gezimiz esnasında, 40 yıl küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Turumuz esnasında, Abu Dhabi ‘nin simgelerinden biri olan Etihad Towers ‘ı görüp kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Furious 7 filmini izleyenler bu heybetli kuleyi hatırlayacaklardır. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy ve eski yaşam kalıntılarının bulunduğu Heritage Village görülecek yerler arasındadır. Ardından Eğlence Adası olarak bilinen “Yas Island” ziyaretimizde ve Ferrari World eğlence merkezinde fotoğraf molası veriyoruz. Tur sonrası ekstra olarak düzenleyeceğimiz ve rehberinizin bildireceği saatte “Akşam Yemekli Al Qasr Lübnan Tavernası Canlı Müzik&Show”(70€) eğlencesine katılıyoruz.  Gece Eğlencesinin ardından gece yarısı Havalimanı’na transfer. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Pegasus Havayolları ‘nın PC747 sefer sayılı uçuşu ile (28 Ocak) 05.25 ‘de İstanbul ‘a hareket. Yerel saat ile 09.30 ‘da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış. Ardından Pegasus Hava Yolları PC2088 ile 12.20’de Adana’ya hareket. Keyifli yolculuğumuzun ardından 13.45’te Adana’ya varış ve bir başka MERZECİTUR gezisinde buluşmak üzere…

GEZİ ÜCRETİ 4* Ramada by Wyndham Deria vb.
İki – Üç kişilik odada

Kişi başı

799 €
Tek kişi farkı 175 €

*Kredi kartı ile ödemede banka komisyonu ücrete ilave edilecektir. Kartlara göre komisyon oranlarını acentamızdan öğrenebilirsiniz.

ÜCRETE DÂHİL HİZMETLERİMİZ

►Adana/İstanbul/Sharjah/İstanbul/Adana arası uçuşlar

► Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri bedeli

► Uçakta 20 kg’a kadar bagaj taşıma bedeli

► 3 gece 4*Ramada by Wyndham Deria vb. otelde oda kahvaltı konaklama

► Havalimanı/Otel/Havalimanı transferleri

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Akşam Yemekli Al Qasr Lübnan Tavernası Canlı Müzik&Show (70€),► Dubai vize ücreti (90€),► Yurtdışı çıkış harcı (50TL) , ►Programda yer almayan geziler, ►Burj Khalifa’ya çıkış, ►Kişisel harcamalar, ►Özel seyahat sigortası 65 yaşa kadar 20€, (sizin ve 1.derecede yakınlarınızın sağlık nedenleri ile ilgili iptallerinizde sigorta karşılayabilmektedir, detaylarını ve 65 yaş sonrası için olan ücreti acentamızdan öğrenebilirsiniz.)

 

Dubai şehir turu

Burj Khalifa & Fountain Show

Ve Dubai Mall Turu

Dubai Creek’te Akşam Yemekli Tekne Turu

Çöl Safari Turu ve Açık Büfe Akşam Yemeği

Abu Dhabi Turu & Yas Island & Ferrari World

► Zorunlu Seyahat sigortası

► Yerel rehberlik hizmetleri

► MERZECİ TUR eşliği

NOTLAR

►Kesin rezervasyon için sözleşme yapılması, ödemenin acentamıza veya MERZECİ TUR banka hesabına yatırılması gerekmektedir.

►Otelimiz veya benzeri otelidir, müsaitliğe göre aynı kategoride otel verilecektir.

►Yas Island’a gidilecek olup Ferrari World Eğlence Parkına girilmeyecektir. Giriş ücretleri ve detaylar için acentamızdan bilgi alınız.

►Kayıtlarda pasaportunuz gereklidir. Pasaportların gezi dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

►Bu gezi için bordo pasaportlara vize uygulanmakta olup evrak istenmemektedir. Yeşil Pasaporta Vize Yoktur.

►Vize alınmış olması yâda yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaportlara sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumda acente sorumlu değildir. Sorumluluk misafire aittir.

►MERZECİ TUR gerekli durumlarda içerik aynı kalmak şartıyla program günlerinde ve program içeriğinde değişiklik yapabilir.

►Turda unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan acente sorumlu değildir. Geziye kıymetli eşya getirmeyiniz.

►Vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek artışlar fiyatlara yansıtılacaktır.

► MERZECİ TUR havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş detayları değişebilir, uçuş saatlerinin hareket tarihinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Diğer hükümler tur kayıt formunda belirtilmiştir.

►Abu Dhabi turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar, Erkeklerin şort giymemesi, kadınların askılı, mini etek, tayt, şort giymemesi, cami ziyareti için uzun kollu hırka ve başörtüsü bulundurulması gerekmektedir.

►Çöl safari turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar, spor ve rahat kıyafetle, hırka alınması, turdan önce ağır yemekler yenilmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, bel, boyun şikâyetleri olanlar ile hamile olan misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

 

Tags:

Leave a Reply